✔  Gotówka aż od 1 000 do 50 000 zł 

✔ Okres spłaty od 1 miesiąca do 10 lat

✔  Stopa procentowa - od 0% miesięcznie

✔  Zostań naszym klientem już dziś

Wypełnij poniższy formularz aby przejść do wybranych dla Ciebie pożyczek.

Co gwarantują nam pożyczki przez internet

Bezpieczeństwo – Pożyczajać internetowo możemy być pewni że nasze dane osobiste są chronione tak jak w banku

Szybkość – Twoje pieniądze znajdą się w twoim portfelu w 15 minut od złożenia wniosku który zostanie zaakceptowany

 

Zadowolenie – Ponad 95 % osób które skorzystało z usług naszej firmy, poleciło ją swoim znajomym

Pożyczki online na dowód

O ile w przypadku zaplanowanych kredytów nie jest to wielkim kłopotem, przy niespodziewanych wydatkach nie jesteśmy w stanie już tyle czekać. Właśnie dlatego wiele ludzi poszukuje szybszych i równocześnie łatwiejszych alternatyw takich jak pożyczki na dowód. Ponieważ firmy pożyczkowe dostrzegają taki problem, te alternatywy są już dla nas ogólnodostępne. Ich najlepszym przykładem mogą być internetowe pożyczki gotówkowe. By je pozyskać trzeba złożyć prosty wniosek oraz poczekać, aż środki finansowe wpłyną na nasze konto.  Zajmuje to najczęściej jedynie 15 minut. Należy przyznać, iż rozwiązanie to jest wprost idealne w razie niespodziewanych zdarzeń. Nie dziwi zatem rosnąca popularność takiego rodzaju pożyczek na dowód tym bardziej, iż wcale nie są one sporo droższe od klasycznych kredytów konsumenckich. Nie musimy zatem bać się tej metody, o czym przekonało się już szczególnie wielu zadowolonych Polaków. Oferty takiego rodzaju pożyczek pozwalają bowiem na odnalezienie tej, która doskonale przystosowana będzie nie tylko do naszych oczekiwań, ale dodatkowo do możliwości jej spłaty.

 

Na co skupić uwagę decydując się na pożyczki online? Należy rozpoznać, jakie warunki finansowe są nam proponowane przy kredycie w trybie online. Przy podpisywaniu umowy kredytowej czy akceptowaniu transakcji, za każdym razem zaleca się ją w całości przeczytać oraz poznać się ze szczegółowymi warunkami udzielenia kredytu gotówkowego i jego spłaty. Należy jednak mieć na uwadze, że pożyczka bez zaświadczeń  to zobowiązanie, które wymaga spłaty w terminie podanym w umowie. Przeważnie to 30 dni, ale możliwe jest zaciągnięcie zobowiązania na 15 lub nawet 60 dni. Niespłacenie pożyczki pozabankowe w odpowiednim terminie może łączyć się jednak z wysoką karą, której spłata przewidziana jest w umowie. Jeżeli więc nie jesteśmy w stanie określić,czy będziemy w stanie opłacić zobowiązanie na czas, lepiej wstrzymajmy się z zaciąganiem jej do chwili uzyskania takiej pewności.

  • Wybierz kwotę pożyczki rozsądnie tyle ile wiesz, że będziesz wstanie spłacić w tak krótkim okresie
  • Zapoznaj się z firma – Posćwiec 5 minut więcej na przeczytanie uważnie umowy, warunkach pożyczania, odsetkach, jeśli nadal masz wątpliwości zadzwon do biura obsługi klienta
  • Wybieraj firmy, które znasz – Porównaj oferty i znajdź opinie osób, które miały styczność z dana firma.

RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO, ang. Annual percentage rate) – całkowity koszt kredytu ponoszony przez konsumenta, wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym.

Termin zapadłości w ekonomii oznacza dzień w którym dłużnik powinien uregulować swoje zobowiązanie wobec wierzyciela. Termin ten jest określony w umowie zawartej pomiędzy stronami.

Odsetki  środki płacone przez bank za udostępniony mu kapitał lub należne bankowi z tytułu udostępnionego przez niego kapitału. Odsetki są głównym (choć nie jedynym) wyznacznikiem ceny kapitału. Wysokość odsetek wylicza się na podstawie stopy procentowej.

Płynność finansowa – Termin rozumiany w przypadku osoby fizycznej jako zdolność do spłaty swoich aktualnych zobowiązań finansowań. Do bieżących zobowiązać należy wliczyć wszystkie płatności w danym roku.

Jak apilikować o gotówkę

Firmy pożyczkowe obecnie prześcigają się w ułatwianiu zaciągania zobowiązań swoim klientom. Warto wziąć także ze względu na korzystniejsze warunki spłaty niż dostaniemy przy klasycznym kredycie gotówkowym. Kredyty w sieci są tańsze od tych samych ofert, które klienci mogą zdobyć w oddziale banków z jakiego powodu? Dzieje się to z uwagi na fakt, że nie wymagają one obsługi klienta przez przacownika banku. A im mniej czynności wykonują pracownicy banku, tym lepsze warunki finansowe są proponowane klientom. Można powiedzieć wręcz, iż pożyczka online na raty jest praktycznie “samoobsługowa”. To właśnie dla tych, którzy nie chcą opuszczać mieszkania firmy pożyczkowe stworzyły metody którym jest pożyczka online. By wziąć taką pożyczkę, należy tylko wypełnić wniosek na podanej stronie internetowej oraz wykonać przelew, co jest jednocześnie potwierdzeniem danych osobowych zawartych we wniosku oraz w dowodzie osobistym klienta. Kwotę która zamierzamy pożyczyć razem z czasem, który jest nam niezbędny na jej spłatę, ustalamy sami. To rozwiązanie powoduje, że pieniądze przeważnie są wysyłane na podane konto w kilkanaście minut od złożenia wniosku. Umowa pozostanie do nas wysłana za pośrednictwem wiadomości e-mail, lub kurierem. Istotne, by przed zaciągnięciem tej pożyczki dokładnie zapoznać się że wszystkimi informacjami dotyczącymi naszej transakcji. Można skorzystać również z tzw. FAQ, gdzie na ogół obecne są częste pytania, zadawane przez konsumentów, razem z odpowiedziami.

Zalety i możliwości

  • Procedura jest bardzo prosta. Prześlij poprawnie wypełniony pwniosek o każdej porze dnia i nocy w każdym dniu tygodnia. Nasza strona działa 24/7 aby znajdować dla Ciebie najlepsze oferty.
  • Brak pozytywnej historii w BIK, widoczne zaległości oraz duża ilość obecnych zobowiązań również mają znaczenie. Do uzyskania pożyczki na dowód nie jest wymagana zgoda współmałżonka, ani obecność poręczycieli, co daje nam tak bardzo cenioną w dzisiejszych czasach anonimowość. Nie potrzebujemy też umowy o pracę, którą przede wszystkim musimy załączyć do wniosku w każdym banku. Jeśli już jesteś osoba zadłużona sprawdź ofertę pożyczki bez bik.
  • Prostota wnioskowania o pożyczke przez internet, zero formalności, a także prędkość udostępniania gotówki klientowi powodują, iż są to korzystne produkty kredytowe. Klient siedząc komfortowo w mieszkaniu przed monitorem komputera, może bez wychodzenia z domu wziąć kredyt gotówkowy na jakikolwiek cel, a przy dobrym układzie może to być rzeczywiście niedrogi kredyt.
  • Szybkość – Nie musisz się długo zastanawiać jak zdobyć pieniądze, szkoda na to czasu. Lepiej odrazu wypełnij wniosek, wybierz kwotę która potrzebujesz i zatwierdz. Po paru minutach będziesz w posiadaniu upragnionej gotówki.
Summary
Pożyczki
Article Name
Pożyczki
Description
Powody dla których sięgamy po dodatkową gotówke. Jak pożyczać pięniądze, te i inne innformacje znajdziesz tutaj
Author